Anna Krawczyk Dzień dobry.
To będzie dobry
dzień...
O mnie
Wspieram rozwój

Trener biznesu z doświadczeniem w branży infrastrukturalnej

Nazywam się Anna Krawczyk. Jestem menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i projektami. Jako certyfikowany trener biznesu i psycholog wspieram w rozwoju zawodowym i osobistym. Ponieważ jestem także związana z rynkiem inwestycji infrastrukturalnych, organizuję szkolenia w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego, przygotowania i optymalizacji inwestycji. Zapraszam do nich ekspertów z praktycznym doświadczeniem. Mam na swoim koncie już kilkadziesiąt szkoleń i debat.

Anna Krawczyk

01

Kubek kawy podany w trudny dzień tak wiele może zmienić. Podczas moich szkoleń i konferencji z empatią podchodzimy do naszych uczestników. Staramy się, aby zawsze czekała na nich pyszna kawa.

02

Każdy klient jest inny i ma specyficzne potrzeby. Najbardziej lubię warsztaty szyte na miarę. Poprzedza je szczegółowa analiza potrzeb. Przygotuj się więc na długą listę pytań zanim zorganizuję szkolenie.

03

Kreatywność jest tą cechą, która najlepiej mnie opisuje. Jest też nią otwartość i dążenie do celu. Cały czas rozwijam się dla Ciebie, bo świat nie stoi w miejscu. Czy wiesz, że sama zrobiłam tę stronę internetową, a kilka miesięcy temu jeszcze nie miałam o tym pojęcia.

s

Nieoszlifowane diamenty

04

W każdym z nas drzemie potencjał. Pomagam go odkryć, tak jak szlifuje się diamenty. Dlatego doskonalę swój warsztat terapeutyczny w Polskim Instytucie Ericksonowskim, gdzie przede wszystkim nauczyłam się zwracać uwagę na zasoby.

Referencje

Pani Anna Krawczyk posiada wszystkie cechy, którymi powinien cechować się dobry szkoleniowiec i trener. Pasja, inspiracja i zaangażowanie.

Michał Śmiechowicz p.o. Dyrektora Biura Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej

Referencje

Wyczerpująca prezentacja problematyki, bardzo pożyteczna wiedza.

Uczestnik konferencji Inżynieria Wartości w Praktyce IV

Referencje

Wiele metafor i historii zostało ze mną na długo po warsztatach i będę do nich na pewno wracała.

Uczestnik warsztatów Opanuj lęk by działać z odwagą

Referencje

Zróżnicowana formuła oraz aktywne włączanie uczestników w szkolenie to strzał w 10!

Uczestnik warsztatów Podstawy PPP Urząd Miasta Pruszkowa