a

Infrastruktura: Ludzie Innowacje Technologie

Infrastruktura
Infrastruktura
Infrastruktura
Infrastruktura
Infrastruktura

29 września 2006 roku wzięłam do ręki pierwsze wydanie “Infrastruktury”. Od tego czasu ukazało się ich 104.

Choć tytuł jest zawieszony od 2019 roku, nadal ten egzemplarz zajmuje ważne miejsce w mojej bibliotece. Tym bardziej, że zebrałam w nim podpisy osób, które były w nim obecne.

Czym było dla mnie wydawanie Infrastruktury? To przygoda, która trwała 13 lat. Nie zliczę debat, rozmów, ankiet, które przeprowadziłam wraz z moim zespołem przez te lata.

Z jednej rzeczy zawsze zdawałam sobie sprawę. Aby rozwijać czasopismo muszę być otwarta i gotowa na zmiany. Te w branży następowały bardzo szybko. Mam też wrażenie, że byłam ich częścią i że niektóre rzeczy udało mi się zmienić na lepsze.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się jednoczyć branżę. Pokazywałam różne punkty widzenia, budowałam świadomość.

Dziś nadal to robię jako trener biznesu. Doświadczenie w branży infrastrukturalnej jest nieodzowne. Poprzez współpracę z sektorem publicznym i prywatnym poznałam dogłębnie procesy inwestycyjne. Wierzę w samorządność i przedsiębiorczość i wiem, że te dwa światy mogą, a nawet muszą współpracować. Dzielę się więc moją wiedzą i doświadczeniem w warsztatach jakie organizuje.

Zamiast chwalenia się, co nigdy nie wychodziło mi dobrze, pozwolicie Państwo, że przytoczę opinie na temat czasopisma, które zebraliśmy na jego setne wydanie.