a

Łódź Kreuje Innowacje

Łódź Kreuje Innowacje
Łódź Kreuje Innowacje
Łódź Kreuje Innowacje
Łódź Kreuje Innowacje
Łódź Kreuje Innowacje

Moja przygoda z Łódź Kreuje Innowacje i Urzędem Miasta Łodzi rozpoczęła się w styczniu 2014 r. Wtedy wygrałam pierwszy przetarg na realizacje 7 wydań biuletynu.

Celem projektu była popularyzacja regionu i marek łódzkich w kraju i za granicą. Biuletyn wydawaliśmy więc w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Szybko przekonałam się, o tym jak szybko i dynamicznie rozwija się miasto i jak bardzo sprzyja przedsiębiorcom. Mogli oni liczyć na rożnego rodzaju przywileje. Nie szczędzili słów pochwał w wywiadach i debatach, które organizowaliśmy.

W sumie zrealizowałam 28 wydań “Łódź Kreuje Innowacje” w ramach trzech edycji i przetargów. Co ważne projekt obejmował wszystkie fazy wydawnicze. Każde wydanie rozpoczynaliśmy od planowania, a kończyliśmy na dystrybucji. Oczywiście ostatnie słowo miał jako wydawca Urząd Miasta Łodzi. Współpracę oceniam wzorowo. Skupialiśmy się na rozwiązywaniu problemów, jeśli się pojawiły, a nie roztrząsaniu ich.

Przez 6 lat miałam okazję i zaszczyt uczestniczyć w życiu Łodzian i brać udział w wielu inicjatywach. Ostatnio także jako trener we flagowym dla miasta konkursie “Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Start-up”. Łódź to przecież także miasto przyjazne start-upom.

Zobacz wydania biuletynu.