Warsztaty Samorządowe - Konin

Starosta Koniński – Stanisław Bielik, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Koninie – Józef Karmowski oraz Inframedia Anna Krawczyk serdecznie zapraszają do udziału w warsztatach samorządowych.

Termin: 23 listopada 2021 r., godz. 10.00‒14.00

Lokalizacja: Starostwo Powiatowe w Koninie, Aleje 1 Maja 9, sala konferencyjna, I piętro.

Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli powiatów i gmin. Zapraszamy zarządy oraz osoby odpowiedzialne za planowanie, realizacje oraz utrzymanie inwestycji. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest otwarta  do 18 listopada.   

Ze względu na obostrzenia pandemiczne podczas spotkania zostaną zachowane najwyższe środki ostrożności.  

Oprócz wiedzy merytorycznej i spotkania z ekspertami zapewniamy kawę powitalną, drobny poczęstunek podczas przerwy kawowej oraz certyfikaty uczestnictwa.

Optymalizacja projektów pokazała, że zmiana technologii na betonową przynosi oszczędności a ponadto pozwala wydłużyć żywotność nawierzchni.

W 2019 i 2020 roku wspólnie z LH Engineering, LafargeHolcim oraz Porozumieniem dla Bezpieczeństwa w Budownictwie zorganizowaliśmy cykl seminariów z zakresu przygotowania i przeprowadzania inwestycji w technologii betonowej oraz zwiększenia bezpieczeństwa wykonywania robót na drogach lokalnych . Zgromadziliśmy łącznie blisko 500 uczestników: przedstawicieli samorządów powiatowych, gminnych oraz miejskich, którzy ocenili kompetencje zawodowe prelegentów na 98%. 

Dowiesz się:
– w jaki sposób zoptymalizować planowane inwestycje
– przy okazji zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, kierowców, pracowników wykonujących roboty.

Zakres warsztatów dopasujemy do Państwa potrzeb. W tym celu przygotowaliśmy ankietę.

Dodatkowe informacje:
Anna Krawczyk
T: 606 217 777
E: a.krawczyk@inframedia.pl

Nasza współpraca z samorządami sięga już blisko 15 lat. W tym czasie doradzamy i edukujemy w zakresie trwałości inwestycji, doboru technologii i zwiększenia bezpieczeństwa wykonywania robót.