Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świąteczny Krąg Kobiet – 22 grudnia

22 grudnia 2021 @ 18:00 20:00

Warsztaty Samorządowe - Konin
Krąg kobiet to przestrzeń dla rozwoju każdej kobiety bez względu na wiek, pochodzenie, zawód. Dzielimy się w nim tym co w nas żywe i ważne. Komunikacja płynie po kręgu.
Uczestniczki po kolei zabierają głos. Mówi tylko jedna osoba. Pozostałe uczestniczki przysłuchują się wypowiedzi. To o wiele głębsze słuchanie niż na co dzień, pozwala zajrzeć w głąb siebie. Nie oceniamy innych, nie krytykujemy, nie reagujemy impulsywnie na to co słyszymy.
Przebywanie w kręgu pozwala dotrzeć do wewnętrznej mocy – intuicji, empatii, wdzięczności, połączenia z drugim człowiekiem. Z czasem zaczynają one być coraz bardziej widoczne w codzienności.
Krąg pozwala się wyciszyć, oczyścić, zauważyć i ponazywać to co się akurat w nas dzieje. To też przestrzeń do mówienia o marzeniach, otwierają się na nowe.
Krąg nie jest warsztatem ani terapią.
Komunikację inicjuje zwołująca krąg. Początkowo uczestniczki mówią o tym, z czym przychodzą i co je sprowadza. Każde ze spotkań będzie poświęcone innej tematyce.
Temat będzie zainicjowany przez zwołująco po zamknięciu rundy otwarcia. Spotkanie kończy wypowiedź każdej z uczestniczek z czym zostaje po spotkaniu.
Tematyka najbliższego kręgu – przyjmowanie i dawanie.
  • jak się czuję, gdy jestem obdarowywana?
  • chętniej obdarowuje czy przyjmuje?
  • czy oczekuję wdzięczności kiedy obdarowuje?
  • czy czuję się zobowiązana, gdy otrzymuję?
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Szczegóły

Data:
22 grudnia 2021
Godzina:
18:00 – 20:00
Koszt:
100zł

Organizator

Inframedia
Telefon:
606 217 777
Adres e-mail:
a.krawczyk@inframedia.pl
Strona internetowa:
Zobacz stronę dla: Organizator

Dodaj komentarz