fbpx
Jestem Ania Krawczyk 

Miło Cię poznać

Masz pytania odnośnie budowania pewności siebie lub zapanowania nad stresem, zapraszam do kontaktu.

Anna Krawczyk

Napisz do mnie

kontakt@annakrawczyk.com

lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza 

1:1 Konsultacje online

ooo

Moja autorska metoda łączy aspekty psychoterapii poznawczo-behawioralnej z szamańskimi metodami prawa przyciągania oraz pracy z energią wg Theta Healing

Konsultacje indywidualne

Utknąłeś i nie wiesz co dalej? Życie wydaje Ci się nie do zniesienia? Odczuwasz trudności w pracy i w domu? Pora by poszukać drogę do szczęścia, lekkości i radości.

Czytaj więcej

Szkolenia

ooo

Jako certyfikowany trener mam na swoim koncie ponad 100 szkoleń w trybie stacjonarnym i online. W warsztatach wykorzystuję naukę poprzez doświadczenie. W ten sposób tworze też kursy online.

Kursy online video

Moje holistyczne kursy online video są pełne wiedzy z psychoedukacji, case study - abyś lepiej zrozumiał matariał, a zadania do pracy właśnej przyspieszają proces transformacji i zmian.

Czytaj więcej

Ebooki i narzędzia

ooo

Jestem autorką ponad 500 ebooków i artykułów prasowych z zakresu rozwoju osobistego. Znajdziesz w nich zarówno, w dostępny sposób podaną, wiedzę psychologiczną ja i ćwiczenia do pracy samodzielnej.

Ebooki i narzędzia

Dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy w zestawie ebooków i narzędzi przygotowałam holistyczne podejście do problemu wraz z zestawem ćwiczeń do samodzielnej pracy.

Czytaj więcej
Cotygodniowa dawka wiedzy

Otrzymuj moje wskazówki bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą i odbieraj prezenty